м.Івано-Франківськ вул.Миколайчука 30
9.30-20.00 Нд:11-18.00
м. Івано-Франківськ, вул. Миколайчука, 30
Пн-Пт 10-20.00
СБ: 10-20.00
Нд: 11-18.00
м. Івано-Франківськ, Симоненка, 15 Б
Пн-Пт 10-20.00
СБ:10-18.00
Нд:11-17.00
33
Пн-Пт 10-19.00
СБ:10-18.00
Нд:вихідний
44
Валюта

Оптичні муфти та патч-панелі

50309-99
Организатор кабеля Vention KBRB0 Black
0
68397-99
Модуль Step4Net SFPd-03-1310-WDM-SC
0
226грн.
Артикул: SFPd-03-1310-WDM-SC Дальність передачі: до 3 км Довжина хвилі: 1310/1550 нм Кількість: 2 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовый Тип разъема: SC
65599-99
Модуль Merlion BT-OC24-03BS/17089 (1.25G, SFP модуль, до 3км)
0
365грн.
Артикул: BT-OC24-03BS/17089 Дальність передачі: до 3 км Довжина хвилі: 1550 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип разъема: SC
46656-99
Модуль Merlion BT-OC24-20AS/17090 (1.25G, SFP модуль, до 20км)
0
408грн.
Артикул: BT-OC24-20AS/17090 Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип разъема: SC
65598-99
Модуль Merlion BT-OC24-03AS/17088 (1.25G, SFP модуль, до 3км)
0
410грн.
Артикул: BT-OC24-03AS/17088 Дальність передачі: до 3 км Довжина хвилі: 1310 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип разъема: SC
46657-99
Модуль Merlion BT-OC24-20BS/17091 (1.25G, SFP модуль, до 20км)
0
598грн.
Артикул: BT-OC24-20BS/17091 Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1550 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип разъема: SC
44436-99
Модуль Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module 2-pack
0
732грн.
Артикул: UF-MM-1G Дальність передачі: до 550 м Довжина хвилі: 850 нм Кількість: 2 Пропускна спроможність: 1 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип волокна: многомодовый Тип разъема: LC
75223-99
SFP-Трансивер TP-LINK TL-SM321B
0
748грн.
Артикул: TL-SM321B Дальність передачі: до 10 км Довжина хвилі: 1310/1550 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль Тип волокна: одномодовый Тип разъема: LC/UPC
75222-99
Модуль TP-LINK TL-SM321A
0
1 118грн.
Артикул: TL-SM321A Дальність передачі: до 10 км Довжина хвилі: 1310/1550 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль Тип волокна: одномодовый Тип разъема: LC/UPC
44747-99
Оптический модуль Utepo SFP-155M-20KM
0
1 226грн.
Артикул: SFP-155M-20KM Вага: 0,017 кг Розміри: 55,4 х 13,7 х 6,25 мм
44435-99
Модуль Ubiquiti UF-MM-10G SFP Module 2-pack
0
1 627грн.
Артикул: UF-MM-10G Дальність передачі: до 3 км Довжина хвилі: 850 нм Кількість: 2 Пропускна спроможність: 10 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип волокна: многомодовый Тип разъема: LC
75292-99
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1310-E (SC) 1шт (SFP-BX1310-E-ZZBD02F-1) (WDM, single mode, SFP, SC, Tx1310/Rx1550, 20 км)
0
1 957грн.
Артикул: SFP-BX1310-E-1-ZZBD02F-1 Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовый Тип разъема: SC
50728-99
Патч-панель Merlion ML-2264-CAT.5E/07864 19" 1U, 48 портов, Cat.5E UTP
0
75293-99
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (SC) 1шт (SFP-BX1550-E-ZZBD02F-1) (WDM, single mode, SFP, SC, Tx1550/Rx1310, 20 км)
0
2 127грн.
Артикул: SFP-BX1550-E-ZZBD02F-1 Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1310/1550 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовый Тип разъема: SC
50729-99
Патч-панель Merlion ML-2264-CAT.6/20813 19" 1U, 48 портов, Cat.6 UTP
0
49518-99
OLT-трансивер SFP GPON Hisense LTE3680P-BH+
0
2 550грн.
Артикул: LTE3680P-BH+ Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1310/1490 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль Тип волокна: - Тип разъема: SC
77752-99
Модуль QSFP+ Mikrotik XQ+85MP01D (QSFP28, 100Gbit/s, MM, 100m, 850nm, MTP/MPO)
0
3 179грн.
Артикул: XQ+85MP01D Дальність передачі: до 100 м Довжина хвилі: 850 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 100 Гбит/с Тип: модуль QSPF+ Тип волокна: многомодовый Тип разъема: MTP/MPO
IT - курсы онлайн