м.Івано-Франківськ вул.Миколайчука 30
9.30-20.00 Нд:11-18.00
м. Івано-Франківськ, вул. Миколайчука, 30
Пн-Пт 10-20.00
СБ: 10-20.00
Нд: 11-18.00
м. Івано-Франківськ, Симоненка, 15 Б
Пн-Пт 10-20.00
СБ:10-18.00
Нд:11-17.00
33
Пн-Пт 10-19.00
СБ:10-18.00
Нд:вихідний
44
Валюта

Оптичні муфти та патч-панелі

50309-99
Организатор кабеля Vention KBRB0 Black
0
82318-99
Модуль Step4Net SFPd-03-1550-WDM-SC
0
226грн.
Артикул: SFPd-03-1550-WDM-SC Дальність передачі: до 3 км Довжина хвилі: немає даних Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1 Гбіт/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовий Тип роз'єму: SC
68397-99
Модуль Step4Net SFPd-03-1310-WDM-SC
0
255грн.
Артикул: SFPd-03-1310-WDM-SC Дальність передачі: до 3 км Довжина хвилі: 1310/1550 нм Кількість: 2 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовый Тип разъема: SC
84128-99
Оптичний модуль SFP Ubiquiti GPON C+ Optical Transceiver (UF-GP-C+)
0
333грн.
Артикул: UF-GP-C+ Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1310/1490 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбіт/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовий Тип роз'єму: SC/UPC
83571-99
Оптичний модуль SFP Ubiquiti UISP Fiber Instant (UF-INSTANT)
0
333грн.
Артикул: UF-INSTANT Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: немає даних Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбіт/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовий Тип роз'єму: немає даних
46656-99
Модуль Merlion BT-OC24-20AS/17090 (1.25G, SFP модуль, до 20км)
0
408грн.
Артикул: BT-OC24-20AS/17090 Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип разъема: SC
65598-99
Модуль Merlion BT-OC24-03AS/17088 (1.25G, SFP модуль, до 3км)
0
428грн.
Артикул: BT-OC24-03AS/17088 Дальність передачі: до 3 км Довжина хвилі: 1310 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип разъема: SC
65599-99
Модуль Merlion BT-OC24-03BS/17089 (1.25G, SFP модуль, до 3км)
0
428грн.
Артикул: BT-OC24-03BS/17089 Дальність передачі: до 3 км Довжина хвилі: 1550 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип разъема: SC
81158-99
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 20 км з функцією DDM (SFP-1SM-1310nm-20SC_DDM)
0
525грн.
Артикул: SFP-1SM-1310nm-20SC_DDM Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбіт/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовий Тип роз'єму: SC
46657-99
Модуль Merlion BT-OC24-20BS/17091 (1.25G, SFP модуль, до 20км)
0
598грн.
Артикул: BT-OC24-20BS/17091 Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1550 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип разъема: SC
44494-99
Модуль SFP Ubiquiti UF-RJ45-1G
0
695грн.
Артикул: UF-RJ45-1G Відстань передачі даних: До 100 м Тип порта: 1000Base-T Швидкість передачі даних: 1,25 Гбит/с
75223-99
SFP-Трансивер TP-LINK TL-SM321B
0
748грн.
Артикул: TL-SM321B Дальність передачі: до 10 км Довжина хвилі: 1310/1550 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль Тип волокна: одномодовый Тип разъема: LC/UPC
81159-99
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 20 км з функцією DDM (SFP-1SM-1550nm-20SC_DDM)
0
764грн.
Артикул: SFP-1SM-1550nm-20SC_DDM Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1550 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбіт/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовий Тип роз'єму: SC
44747-99
Оптический модуль Utepo SFP-155M-20KM
0
1 226грн.
Артикул: SFP-155M-20KM Вага: 0,017 кг Розміри: 55,4 х 13,7 х 6,25 мм
82931-99
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1310-E (LC) 1шт (SFP-BX1310-E-ZZBD01F-1)
0
1 587грн.
Артикул: SFP-BX1310-E-ZZBD01F-1 Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1 Гбіт/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовий Тип роз'єму: LC
82932-99
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (LC) 1шт (SFP-BX1550-E-ZZBD01F-1)
0
1 847грн.
Артикул: SFP-BX1550-E-ZZBD01F-1 Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1310/1550 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1 Гбіт/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовий Тип роз'єму: LC
75292-99
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1310-E (SC) 1шт (SFP-BX1310-E-ZZBD02F-1) (WDM, single mode, SFP, SC, Tx1310/Rx1550, 20 км)
0
1 957грн.
Артикул: SFP-BX1310-E-1-ZZBD02F-1 Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовый Тип разъема: SC
50728-99
Патч-панель Merlion ML-2264-CAT.5E/07864 19" 1U, 48 портов, Cat.5E UTP
0
75293-99
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (SC) 1шт (SFP-BX1550-E-ZZBD02F-1) (WDM, single mode, SFP, SC, Tx1550/Rx1310, 20 км)
0
2 127грн.
Артикул: SFP-BX1550-E-ZZBD02F-1 Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1310/1550 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1 Гбит/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовый Тип разъема: SC
50729-99
Патч-панель Merlion ML-2264-CAT.6/20813 19" 1U, 48 портов, Cat.6 UTP
0
49518-99
OLT-трансивер SFP GPON Hisense LTE3680P-BH+
0
2 550грн.
Артикул: LTE3680P-BH+ Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: 1310/1490 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1.25 Гбит/с Тип: модуль Тип волокна: - Тип разъема: SC
77752-99
Модуль QSFP+ Mikrotik XQ+85MP01D (QSFP28, 100Gbit/s, MM, 100m, 850nm, MTP/MPO)
0
3 179грн.
Артикул: XQ+85MP01D Дальність передачі: до 100 м Довжина хвилі: 850 нм Кількість: 1 Пропускна спроможність: 100 Гбит/с Тип: модуль QSPF+ Тип волокна: многомодовый Тип разъема: MTP/MPO
81475-99
Модуль SFP Zyxel SFP-BX1310-E (SFP-BX1310-E-ZZBD01F)
0
14 994грн.
Артикул: SFP-BX1310-E-ZZBD01F Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: немає даних Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1 Гбіт/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовий Тип роз'єму: LC
81480-99
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (LC) 10шт (SFP-BX1550-E-ZZBD01F)
0
17 491грн.
Артикул: SFP-BX1550-E-ZZBD01F Дальність передачі: до 20 км Довжина хвилі: немає даних Кількість: 1 Пропускна спроможність: 1 Гбіт/с Тип: модуль SFP Тип волокна: одномодовий Тип роз'єму: LC
IT - курсы онлайн