0
У кошику порожньо!

Закрити
Параметри
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Медіаконвертер

Медіаконвертер

На сторінці:
Сортування:
Медиаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
SKU: SKU (Артикул): RCI902W-FE-20-T
Model: 273342-02
SKU (Артикул): RCI902W-FE-20-T
..
272 грн
На основі 0 відгуків.
Медиаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
SKU: SKU (Артикул): RCI902W-FE-20-R
Model: 273343-02
SKU (Артикул): RCI902W-FE-20-R
..
272 грн
На основі 0 відгуків.
Медиаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)
SKU: SKU (Артикул): EC-B-0,1-1SM-1550nm-20
Model: 292759-02
SKU (Артикул): EC-B-0,1-1SM-1550nm-20
Медиаконверторы предназначены для сопряжения сегментов сети Ethernet 10/100Base-TX на основе медной витой пары и Fast Ethernet 100Base-FX на основе волоконно-оптического кабеля.Дуплексная передача ведется по одному или двум волокнам, используя волновое мультиплексирование, на длинах волн 1310 и 1550..
321 грн
На основі 0 відгуків.
Медиаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)
SKU: SKU (Артикул): EC-B-0,1-1SM-1310nm-20
Model: 287820-02
SKU (Артикул): EC-B-0,1-1SM-1310nm-20
Медиаконверторы предназначены для сопряжения сегментов сети Ethernet 10/100Base-TX на основе медной витой пары и Fast Ethernet 100Base-FX на основе волоконно-оптического кабеля.Дуплексная передача ведется по одному или двум волокнам, используя волновое мультиплексирование, на длинах волн 1310 и 1550..
357 грн
На основі 0 відгуків.
Медиаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)
SKU: SKU (Артикул): EC-SFP1000-FE/GE-LFP
Model: 273912-02
SKU (Артикул): EC-SFP1000-FE/GE-LFP
Медиаконвертор EC-SFP1000-FE/GE-LFP предназначен для сопряжения сегментов сети на основе медной витой пары и сегментов, построенных на оптоволоконном кабеле.При использовании медиаконвертеров для объединения двух сегментов сети возникают проблемы с автоматическим обнаружением обрывов связи (например..
548 грн
На основі 0 відгуків.
Медіаконвертер TP-Link MC100CM
SKU: SKU (Артикул): MC100CM
Model: 156295-02
SKU (Артикул): MC100CM
TP-Link MC100CM - це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою 100Base-TX і навпаки. Розроблений спеціально під стандарти IEEE 802.3 u 10/100Base-TX і 100Base-FX, медіаконвертер MC100CM призначений для використанн..
721 грн
На основі 0 відгуків.
Медіаконвертер TP-Link MC110CS
SKU: SKU (Артикул): MC110CS
Model: 156296-02
SKU (Артикул): MC110CS
TP-Link MC110CS – це медіаконвертер, службовець для перетворення сигналу і наступного з'єднання волоконно-оптичного кабелю 100BASE-FX з витою парою 100Base-TX і навпаки. Розроблений спеціально під стандарти IEEE 802.3 u 10/100Base-TX і 100Base-FX, медіаконвертер MC110CS призначений для використан..
758 грн
На основі 0 відгуків.
Медіаконвертер MC-112CS TP-Link
SKU: SKU (Артикул): MC-112CS
Model: 158815-02
SKU (Артикул): MC-112CS
LCD панель Samsung DM55E (LH55DMEPLGC / CI)Медіаконвертор MC-112CS TP-Link - це медиаконвертер, службовець для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 100BASE-FX з кручений парою 100Base-TX і навпаки.Пристрій підтримує технологію WDM, що дозволяє вам заощадити 50% вартості..
833 грн
На основі 0 відгуків.
Медіаконвертер TP-Link MC112CS 100M WDM Fiber Converter
SKU: SKU (Артикул): MC112CS
Model: 156297-03
SKU (Артикул): MC112CS
TP-Link MC112CS - медіаконвертер Fast Ethernet, який призначений для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 100BASE-FX з крученою парою 100Base-TX і навпаки. Підтримує стандарти 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX, а спеціалізовані функції Link Fault Passthrough і Far End ..
874 грн
На основі 0 відгуків.
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD
SKU: SKU (Артикул): DMC-F20SC-BXD
Model: 36863-02
SKU (Артикул): DMC-F20SC-BXD
D-Link DMC-F20SC-BXD - якісний медіаконвертер у металевому корпусі. Він здійснює перетворення інтерфейсів „вита пара - одномодовий оптичний кабель по одному волокну” для мереж Ethernet 10/100BASE-TX і 100BASE - FX. Пристрої дозволяють одночасно передавати і отримувати сигнали на довжинах хвиль 1310 ..
1 093 грн
На основі 0 відгуків.
Медіаконвертер TP-Link MC210CS
SKU: SKU (Артикул): MC210CS
Model: 156298-02
SKU (Артикул): MC210CS
Медіаконвертор TP-Link MC210CS - це медіаконвертер, який служить для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-LX / LH з крученою парою 1000Base-T і навпаки. Розроблений спеціально під стандарти IEEE802.3ab 1000Base-T і IEEE802.3z 1000Base-LX / LH, медіаконвертер MC..
1 180 грн
На основі 0 відгуків.
Медіаконвертер DMC-515SC D-Link
SKU: SKU (Артикул): DMC-515SC
Model: 260827-02
SKU (Артикул): DMC-515SC
Медіаконвертер D-Link DMC-515SC (100BaseTX to SM Fiber) - перетворить сигнал із стандарту 100BASE-TX Fast Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптичному кабелю. Максимальна довжина оптичного кабелю : 15 км. Підтримують 1 порт RJ-45 для витої пари і 1 пор..
2 063 грн
На основі 0 відгуків.
Медіаконвертер DMC-530SC D-Link
SKU: SKU (Артикул): DMC-530SC
Model: 36851-02
SKU (Артикул): DMC-530SC
D-Link DMC-530SC - це медіаконвертер 100Base-TX по витій парі в 100BASE-FX по одномодовому волокну. Медіаконвертери D-Link DMC-530SC перетворять сигнал зі стандарту 100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптичному кабелю. Максимальна ..
2 282 грн
На основі 0 відгуків.
Медіаконвертер D-Link DMC-920R
SKU: SKU (Артикул): DMC-920R
Model: 36854-02
SKU (Артикул): DMC-920R
D-Link DMC-920R - високоякісний медіаконвертор. Призначений для передачі сигналу по оптичному кабелі на відстань до 20 кілометрів та забезпечення переходу від оптичного сигналу у розповсюджений "вита пара", що дозволить підключити до мережі Інтернет необхідні пристрої. Конвертори використовуються па..
2 545 грн
На основі 0 відгуків.
Медіаконвертер D-Link DMC-920T
SKU: SKU (Артикул): DMC-920T
Model: 36855-02
SKU (Артикул): DMC-920T
Корпорація D - Link, світовий лідер у виробництві мережевого устаткування, представляє новий медіаконвертер DMC - 920Т. Пристрій DMC - 920Т здійснює перетворення інтерфейсів "вита пара - одномодовий оптичний кабель по одному волокну" для мереж Ethernet 10/100BASE - TX і 100BASE - FX. Медіаконвертер ..
2 545 грн
На основі 0 відгуків.

b.if.ua інтернет-магазин bios © 2021