0
У кошику порожньо!

Закрити
Параметри
Виробник i
Виберіть виробника товарів
KVM обладнання

KVM обладнання

На сторінці:
Сортування:
Кабель 2м для DKVM свiчiв D-Link (DKVM-CU)
SKU (Артикул): DKVM-CU
Кабель DKVM-CU длиной 1,8 м предназначен для подключения клавиатуры, монитора и мыши, и совместим с переключателями серии DKVM D-Link. DKVM-CU - набор кабелей «два в одном» включает в себя кабель VGA (с 15-контактными разъемами HDD «папа») для подключения VGA-монитора, и кабель USB 2.0 (с разъемами ..
327 грн
На основі 0 відгуків.
Кабель мультимедійний HP-450-A12S D-Link (DKVM-CU3)
SKU (Артикул): DKVM-CU3
VGA, VGA, 3 мКабель KVM длиной 3 м предназначен для подключения клавиатуры, монитора и мыши, и совместим с переключателями серии DKVM D-Link. D-Link DKVM-CU - набор кабелей «два в одном» включает в себя кабель VGA (с 15-контактными разъемами HDD «папа») для подключения VGA-монитора, и кабель USB 2.0..
358 грн
На основі 0 відгуків.
Кабель мультимедійний KVM-401 D-Link
SKU (Артикул): KVM-401
VGA, PS/2, USB 2.0, VGA, 1.8 мКабель D-Link KVM-401 завдовжки 1.8 м призначений для підключення клавіатури, монітора і миші, і сумісний з перемикачами серії DKVM D-Link. KVM-401 - це набір кабелів "4-в-одному" включає кабель VGA (з 15-контактними роз'ємами HDD "папа") для підключення VGA -монітора, ..
393 грн
На основі 0 відгуків.
Кабель мультимедійний DKVM-IPCB D-Link
SKU (Артикул): DKVM-IPCB
VGA, VGA, 1.8 м KVM-кабель D-Link DKVM-IPCB довжиною 1,8 м призначений для підключення клавіатури, монітора і миші і сумісний з перемикачами KVM over IP D-Link. Кабель оснащений роз'ємами для підключення клавіатури і миші (6-контактні mini DIN «тато») і роз'ємом для підключення монітора (15-контакт..
444 грн
На основі 0 відгуків.
Кабель мультимедійний DKVM-CB5 D-Link
SKU (Артикул): DKVM-CB5
VGA, PS/2, VGA, 4.5 мКабель D-Link DKVM-CB5 предназначен для подключения клавиатуры, мыши или монитора. Он имеет длину 4.5 м и совместим с коммутаторами KVM серии D-Link DKVM. С помощью этого кабеля вы сможете избавиться от лишних проводов на вашем рабочем столе – каждый конец кабеля имеет разъем дл..
466 грн
На основі 0 відгуків.
Кабель мультимедійний 2м для DKVM свiчiв D-Link (DKVM-CU5)
SKU (Артикул): DKVM-CU5
VGA, USB 2.0, VGA, 4.5 мКабель DKVM-CU5 длиной 4,5 м предназначен для подключения клавиатуры, монитора и мыши, и совместим с переключателями серии DKVM D-Link. DKVM-CU5 - набор кабелей «два в одном» включает в себя кабель VGA (с 15-контактными разъемами HDD «папа») для подключения VGA-монитора, и ка..
498 грн
На основі 0 відгуків.
Комутатор KVM D-Link DKVM-4K
SKU (Артикул): DKVM-4K
4, PS/2, VGAКомутатор KVM D-Link DKVM-4K створений для управління 4 комп'ютерами через один монітор, клавіатуру і мишу. Він забезпечить вам комфорт в експлуатації і надасть безліч додаткових функцій. Так, наприклад, завдяки можливості "гарячого" підключення - підключати або відключати комп'ютери мож..
846 грн
На основі 0 відгуків.
Комутатор KVM D-Link DKVM-4U
SKU (Артикул): DKVM-4U
4, USB 2.0, VGAD-Link DKVM-4U є зручним пристроєм, який дозволяє управляти 4 комп'ютерами, використовуючи тільки один монітор, клавіатуру і мишу. Монітор і два облаштування введення інформації підключаються безпосередньо до цьому KVM-перемикача, а не до комп'ютера клієнта. Для офісних користувачів, ..
1 454 грн
На основі 0 відгуків.

b.if.ua інтернет-магазин bios © 2019