0
У кошику порожньо!

Закрити
Параметри
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Кріплення до проекторів

Кріплення до проекторів

На сторінці:
Сортування:
Кронштейн до проектора PRB-2S SILVER BRATECK
SKU (Артикул): PRB-2S SILVER
Кріплення, срібло Кронштейн для проектора PRB-2S SILVER BRATECK – кронштейн для крепления мультимедийного проектора. Агрегат выполнен из качественных материалов, что является залогом успешной и эффективной эксплуатации на протяжении всего срока службы. Фирма-производитель гарантирует высокое каче..
287 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора BRATECK PRB-18F Чорний
SKU (Артикул): PRB-18F BLACK
BRATECK PRB-18F - кронштейн для проектора, який забезпечить зручне розміщення пристрою та його комфортне використання у великих приміщеннях. Дозволяє регулювати кут нахилу та повороту, а акож витримує навантаження вагою до 13.5 кг...
305 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора BRATECK PRB-2S чорний
SKU (Артикул): PRB-2S BLACK
BRATECK PRB-2S - надійне кріплення для проектора. Виготовлене з міцного матеріалу, пофарбований в чорний колір. Дозволяє комфортно розташувати проектор та насолоджуватися переглядом...
314 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT PRB43-65 white
SKU (Артикул): PRB43-65 white
..
318 грн
На основі 0 відгуків.
Кріплення для проектора 2E PJC1320 Silver
SKU (Артикул): PJC1320
Універсальний кронштейн для проектора від відомого виробника 2E. Даний кронштейн здатний повертатися на кут 360 градусів та нахилятися на 15 градусів для забезпечення якомога комфортнішого перегляду зображеня на проекторі. Також ця модель витримує навантаження у межах 10 кг, що гарантує міцність вир..
323 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT CT-PRB-1S-W
SKU (Артикул): CT-PRB-1S-W
..
335 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT PRB43-65 Black
SKU (Артикул): PRB43-65 Black
..
335 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектора Chief CMS003
SKU (Артикул): CMS003
ШтангаШтанга для потолочного крепления проектора Chief CMS003 предназначена для монтажа потолочных креплений Chief. Штанга соединяет потолочную пластину крепления и панель, на которую крепится проектор. В полом корпусе штанги предусмотрен кабель-канал. Труба Chief CMS003W позволяет увеличить высот..
342 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT PRB63-100 Black
SKU (Артикул): PRB63-100 Black
..
363 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектора PRB-2 SILVER BRATECK
SKU (Артикул): PRB-2 SILVER
Кріплення, стельовий, універсальний, -15° - +15°, 430 - 650 мм, срібло PRB-2 SILVER BRATECK – кронштейн для кріплення мультимедійного проектора. Агрегат виконаний з якісних матеріалів, що є запорукою успішної та ефективної експлуатації протягом усього терміну служби. Фірма-виробник гарантує висок..
371 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора BRATECK PRB-18S чорний
SKU (Артикул): PRB-18S BLACK
Якісний кронштейн для кріплення проектора від фірми BRATECK. Дозволяє прикріпити проектори вагою до 13.5 кг. Дана модель виконана у чорному кольорі, тому чудово підійде для встановлення у будь-яке приміщення...
373 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора BRATECK PRB-2S
SKU (Артикул): PRB-2S
Стильний і практичний кронштейн, BRATECK PRB-2S, виготовлений із добірної сталі, що забезпечує високу надійність його використання. Кронштейн призначено для закріплення на стелі проектора із максимальною вагою до двадцяти кілограм. А продумана конструкція гарантує міцність фіксації та дозволяє нахил..
388 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектора Avtek 1MVEM3
SKU (Артикул): 1MVEM3
універсальний, 10кг, 59 - 110 см, штанга-подовжувач, білийОпис Кронштейн Avtek 1MVEM3 Кронштейн Avtek 1MVEM3 (1MVEM3) - універсальний кріплення для проекторів, який ідеально підходить для кріплення проекторів з інтерактивною дошкою. Кріплення дозволяє регулювати відстань від стелі до про..
391 грн
На основі 0 відгуків.
Кріплення для проектора 43-65см Charmount CT-PRB-1A Gray
SKU (Артикул): CT-PRB-1A
Charmount CT-PRB-1A ― функціональний кронштейн для кріплення проектора. Дозволяє закріпити на стелі проектор не залежно від виробника, максимальною вагою 10 кг. Продумана конструкція та відмінні матеріали виготовлення гарантують практичність використання кріплення, легкість його фіксації і надійніст..
394 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора BRATECK PRB-2G Чорний
SKU (Артикул): PRB-2G BLACK
Високоякісне кріплення для вашого проектора від фірми BRATECK. Даний кронштейн є гнучким у регулювання, адже здатен налаштовувати кут повороту та нахилу, що забезпечує найбільш сприятливі умови для перегляду зображення. Пристрій виготовлено з якісного матеріалу та має ергономічний дизайн для інсталя..
400 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн BRATECK PRB-07 білий
SKU (Артикул): PRB-07
Кронштейн для проектора BRATECK PRB-07 дозволить створити комфортні умови перегляду зображення, адже має кут нахилу до 15 градусів та кут обертання 360 градусів. Виріб витримує навантаження до 13 кг та має білий ергономічний дизайн, який підійде до будь-яких приміщень...
406 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора BRATECK PRB 2W сріблястий
SKU (Артикул): PRB-2W SILVER
Якісний кронштейн для закріплення проектора на стелю. Кріплення є сумісним із всіма проекторами не залежно від фірми виробника. якщо його вага не перевищує 20 кілограм та передбачено отвори для закріплення кронштейну. BRATECK PRB 2W дозволяє надійно закріпити і відрегулювати проектор для зручного йо..
425 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектора Chief CMS003W
SKU (Артикул): CMS003W
ШтангаШтанга для поточочного кріплення проектора Chief CMS003W призначена для монтажу стельових кріплень Chief . Штанга з'єднує стельову пластину кріплення і панель , на яку кріпиться проектор . У полому корпусі штанги передбачений кабель- канал. Довжина ( см) : 7.6 см. Штанга для поточочного кріпл..
428 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора BRATECK PRB-2W чорний
SKU (Артикул): PRB-2W BLACK
BRATECK PRB-2W - зручне кріплення для проектора. Виготовлене з міцного металу, пофарбованого в чорний колір. Забезпечує зручність налаштування зображення та здатен витримати до 20 кілограм...
434 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора BRATECK PRB-18M Чорний
SKU (Артикул): PRB-18M BLACK
BRATECK PRB-18M ― функціональний кронштейн для кріплення проектора. Дозволяє закріпити на стелі проектор не залежно від виробника, максимальною вагою 13.5 кг. Продумана конструкція та відмінні матеріали виготовлення гарантують практичність використання кріплення, легкість його фіксації і надійність...
438 грн
На основі 0 відгуків.
Кріплення для проектора BRATECK PRB-08B
SKU (Артикул): PRB-08B
Кріплення для проектора виробництва BRATECK. Забезпечує нахил 15 градусів і аналогічний поворот, обертається на 360 градусів. Витримує навантаження до 13.5 кг, кольорове оформлення чорне. Підійде для використання у будь-яких приміщеннях, офісах, навчальних аудиторіях, бізнес-центрах. ..
444 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT CT-PRB-2
SKU (Артикул): CT-PRB-2
Китайская компания Charm-tech – это профессиональный поставщик креплений для телевизоров и проекторов под брендом CHARMOUNT. Charm-tech специализируется на производстве полной линейки настенных и потолочных креплений для LED / LCD / плазменных телевизоров, кронштейнов для проекторов.Все крепления CH..
446 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора стельовий KSL CMPR-2
SKU (Артикул): CMPR-2
KSL CMPR-2 - зручний кронштейн, який кріпиться до стелі і дозволяє зручно розмістити проектор для подального його використання. Кронштейн багатофункціональний, можна змінювати відстань від стелі, кут нахилу та повороту...
480 грн
На основі 0 відгуків.
Кріплення для проектора BRATECK PRB-15 B Black
SKU (Артикул): PRB-15 B
BRATECK PRB-15 B - надійне кріплення для проектора, яке витримає до 20 кг ваги. Має невеликі розміри та дозволить зручно встановити проектор для перегляду зображень, відео та презентацій. Має чорний колір, тому не буде виділятися з дизайну офісних приміщень, нарадчих кімнат та навчальних аудиторій...
495 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора BRATECK PRB-2
SKU (Артикул): PRB-2
BRATECK PRB-2 - зручний, функціональний кронштейн для кріплення проектора. Він дозволить закріпити на стелі проектор не залежно від виробника, максимальною вагою 20 кілограм. Продумана конструкція та відмінні матеріали виготовлення гарантуватимуть практичність використання кріплення, легкість його ф..
495 грн
На основі 0 відгуків.
Кріплення для проектора BRATECK PRB-2W Grey
SKU (Артикул): PRB-2W
BRATECK PRB-2W - сталевий кронштейн, який дозволяє обирати кут нахилу та повороту та призначений для встановлення проектора. Такий кронштейн чудово підійде для великих університетських аудиторій чи нарадчих кімнат, де потрібно часто використовуати проектор. Витримує навантаження до 20 кг...
508 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT PRB55-100 white
SKU (Артикул): PRB55-100 white
..
530 грн
На основі 0 відгуків.
Кріплення для проектора BRATECK PRB-07 B
SKU (Артикул): PRB-07 B
BRATECK PRB-07 - кроштейн для моніторів і телевізорів. Дозволяє регулювати кут нахилу та повороту, а отже дає змогу вибирати найбільш зручне положення для перегляду. Витримує навантаження не більше 13 кг. Пофарбований у чорний колір, тому не буде виділятися зі стилю приміщення. ..
546 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT PRB63-100 white
SKU (Артикул): PRB63-100 white
..
608 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектора Chief CMS006
SKU (Артикул): CMS006
ШтангаШтанга для поточочного кріплення проектора Chief CMS006 з'єднує стельову пластину кріплення і панель, на яку кріпиться проектор, і дозволяє збільшити висоту підвісу Вашого проектора. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і розроблена з урахуванням безпеки і максимальної функціональності,..
608 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектора Avtek 1MVEM2
SKU (Артикул): 1MVEM2
універсальний, 15/15, 10кг, 430-650 мм, похило-поворотна, повністю універсальний (можливість зміни відстаней, штанга-подовжувач, білийОпис Кронштейн Avtek 1MVEM2 Кронштейн Avtek 1MVEM2 (1MVEM2) - універсальний кріплення для проекторів, який ідеально підходить для кріплення проекторів з і..
658 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT PRB55-150 black
SKU (Артикул): PRB55-150 black
..
663 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT PRB55-150 white
SKU (Артикул): PRB55-150 white
..
663 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT CT-PRB-2M
SKU (Артикул): CT-PRB-2M
Кронштейн для проектора CHARMOUNT CT-PRB-2M для крепления видеопроектора с максимальной нагрузкой 10 кг имеет регулируемый вынос от 650 до 100 мм. Кронштейн идеально подходит для применения как в условиях коммерческой эксплуатации, так и в домашних условиях.Алюминиевая конструкция с декоративными пл..
691 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора BRATECK PRB-08 White
SKU (Артикул): PRB-08
Кронштейн для проектора від компанії BRATECK. Даний кронштейн здатний витримати навантаження у межах 13.5 кг та буде чудово доповнювати будь-який стиль приміщення, завдяки універсальному білому кольору...
719 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора 2E PJC13106 Silver
SKU (Артикул): PJC13106
2E PJC13106 ― функціональний кронштейн для кріплення проектора. Дозволяє закріпити на стелі проектор не залежно від виробника, максимальною вагою 10 кг. Продумана конструкція та відмінні матеріали виготовлення гарантують практичність використання кріплення, легкість його фіксації і надійність.Кріпле..
747 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT PRB45-60 White
SKU (Артикул): PRB45-60 White
..
774 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектора Chief CMS115W
SKU (Артикул): CMS115W
ШтангаКронштейн Chief CMS115W білого кольору дозволяє швидко і акуратно підвісити телевізор / проектор на стелю. Особливості: естетичний дизайн; наявність порту для виведення кабелю; наявність секретного гвинта для запобігання крадіжки; сумісність з аксесуарами і кріпленнями Сhief...
792 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектра Chief CMS115
SKU (Артикул): CMS115
Опис Штанга для поточочного кріплення проектора Chief CMS115..
792 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT PRB80-145 white
SKU (Артикул): PRB80-145 white
..
829 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT PRB55-200 white
SKU (Артикул): PRB55-200 white
..
857 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT CT-PRB-8M
SKU (Артикул): CT-PRB-8M
CHARMOUNT CT-PRB-8M - кріплення для встановлення проектора. Витримає навантаження у 10 кг. Дозволить зручно розмістити пристрій, створивши оптимальні умови для перегляду презентацій, відео та іншого контенту. ..
912 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектора Chief CMS009
SKU (Артикул): CMS009
ШтангаШтанга для поточочного кріплення проектора Chief CMS009 дозволяє швидко і акуратно підвісити проектор на стелю, збільшивши довжину кріплення на 22,9 см. Особливості: легка установка; прихована прокладка кабелю; наявність порту для виведення кабелю; сумісність з аксесуарами і кріпленнями Сhief...
1 103 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектора Chief CMS009W
SKU (Артикул): CMS009W
ШтангаБагатий досвід дозволив компанії Chief розробити надійні, стильні, малопомітні системи кріплень для аудіо-, відео-та проекційного обладнання, які відповідають найсучаснішим вимогам безпеки і якості. Штанга для поточочного кріплення проектора Chief CMS009W дозволяє швидко і акуратно підвісит..
1 103 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектора Chief CMS012
SKU (Артикул): CMS012
ШтангаШтанга для поточочного кріплення проектора Chief CMS012 дозволяє швидко і акуратно підвісити телевізор / проектор на стелю, збільшивши довжину кріплення на 30,5 см. Особливості: легка установка; прихована прокладка кабелю; наявність порту для виведення кабелю; сумісність з аксесуарами і кріпле..
1 216 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектора Chief CMS012W
SKU (Артикул): CMS012W
ШтангаШтанга для поточочного кріплення проектора Chief CMS012W призначена для монтажу стельових кріплень Chief. Штанга з'єднує стельову пластину кріплення і панель, на яку кріпиться проектор. У підлогою корпусі штанги передбачений кабель-канал. Довжина (см): 30,5 см. Штанга для кріплень - спеціальне..
1 216 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для проектора CHARMOUNT PRB93-150 White
SKU (Артикул): PRB93-150 White
..
1 244 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектора Chief CMS018W
SKU (Артикул): CMS018W
ШтангаШтанга для поточочного кріплення проектора Chief CMS018W з'єднує стельову пластину кріплення і панель, на яку кріпиться проектор, і дозволяє збільшити висоту підвісу Вашого проектора. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів і розроблена з урахуванням безпеки і максимальної функціональності..
1 358 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн до проектора Chief CMS024
SKU (Артикул): CMS024
ШтангаШтанга для потолочного крепления проектора Chief CMS024 предназначена для монтажа потолочных креплений Chief. Штанга соединяет потолочную пластину крепления и панель, на которую крепится проектор. В полом корпусе штанги предусмотрен кабель-канал. Длинна (см): 60,9 см. Штанга для потолочного кр..
1 471 грн
На основі 0 відгуків.

b.if.ua інтернет-магазин bios © 2020