0
У кошику порожньо!

Закрити
Параметри
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Датчики руху

Датчики руху

На сторінці:
Сортування:
Датчик Xiaomi MiJia Wireless Switch White
SKU (Артикул): YTC4017CN
Xiaomi MiJia Wireless Switch - бездротова кнопка, яка є частиною розумного будинку Xiaomi. Працює за допомогою контролера Mi Smart Home Multifunction Gateway та фірмового додатку Smart Home. Кнопка допоможе задавати сценарії роботи елементів розумного будинку, може брати участь у керванні смарт-світ..
311 грн
На основі 0 відгуків.
Конструктор LEGO Minifigures Минифигурки Бэтмен (71018)
SKU (Артикул): 71018
Беспроводной контактный датчик предназначен для автоматического включения или выключения осветительных приборов и устройств при открытии или закрытии двери или окна Может быть легко установлен в любом месте внутри помещения с помощью входящих в комплект двухстороннего скотча и (или) винтов Большой..
320 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик температури та рівня вологості Xiaomi Temperature and Humidity Sensor YTC4007CN
SKU (Артикул): YTC4018CN
Xiaomi Temperature and Humidity Sensor - датчик температури та рівня вологості. Працює у режимі реального часу. При зміні нормальних показників користувач буде отримувати сповіщення на смартфон, що дозволяє не тільки відстежувати, а й контролювати оптимальні умови роботи чи відпочинку. Підтримує про..
322 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик відкриття дверей/вікна Xiaomi Mi Smart Door & Windows Sensor YTC4005CN
SKU (Артикул): YTC4005CN
Xiaomi Mi Smart Door & Windows Sensor - датчик відкриття дверей/вікна від китайського бренду. Є складовою частиною еко-системи розумного будинку. Дозволяє налаштовувати різноманітні сценарії роботи - при відкритті дверей чи вікна за допомогою цих датчиків можна буде налаштувати увімкнення сигналізац..
334 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик руху Xiaomi Mi Smart Human Body Motion Sensor White (YTC4004CN/YTC4016CN)
SKU (Артикул): YTC4004CN/YTC4016CN
Xiaomi Mi Smart Human Body Motion Sensor - один із елементів розумного будинку, датчик, який відповідає за безпеку та комфорт мешканців оселі. Може працювати за заданими сценаріями, за допомогою централі Mijia Multifunctional Gateway.Його робота полягає у розпізнаванні рухів людини та тварин, також ..
345 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик движения Xiaomi Mijia Move detector (YTC4016CN)
SKU (Артикул): YTC4016CN
Датчик Aqara Human Body Sensor (YTC4016CN), который работает через шлюз Mijia Multifunctional Gateway, способен распознать движения человека и животного и интенсивность света, передавая данные другим умным осветительным устройствам...
366 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик Xiaomi Aqara Temperature and humidity sensor
SKU (Артикул): Temperature and Humidity Sensor
Xiaomi Aqara Temperature and Humidity Sensor - датчик температури та рівня вологості. Працює у режимі реального часу. При зміні нормальних показників користувач буде отримувати сповіщення на смартфон, що дозволяє не тільки відстежувати, а й контролювати оптимальні умови роботи чи відпочинку. Підтрим..
411 грн
На основі 0 відгуків.
Кнопка Xiaomi Aqara Wireless Switch Mini White
SKU (Артикул): WXKG11LM
Xiaomi Aqara Wireless Switch Mini - бездротова кнопка, яка є частиною еко-системи розумного будинку. Складається з однієї клавіші, розуміє одне чи подвійне натискання. Дизайн лаконічний, тому вона легко буде вписуватися у приміщення із різним інтер'єром. Задня панель кнопки пласка - для стикування з..
415 грн
На основі 0 відгуків.
Розумна клавіша і пульт управління Orvibo ZigBee Smart Sticker CR11S8UZ
SKU (Артикул): CR11S8UZ
Orvibo ZigBee Smart Sticker - розумна клавіша і пульт управління, які є складовими частинами систмеи розумного будинку. Вони являють собою по суті бездротовий інтелектуальний пульт управління на базі ZigBee. Сумісні із іншими розумними пристроями ORVIBO, співпрацюють з ними за допомогою додатку Home..
433 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик залиття Xiaomi Mi Smart Home Water Leak Sensor White (SJCGQ11LM/AS010CNW01)
SKU (Артикул): SJCGQ11LM/AS010CNW01
Xiaomi Mi Smart Home Water Leak Sensor - датчик протікання води, який є однією із складових системи безпеки розумного будинку. Основною функцією датчика є попереджання небезпек внаслідок затоплення водою. Встановлюється у місцях, де передбачений доступ до подачі води - кухні, ванни кімнати, різноман..
470 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик руху Xiaomi Aqara Human Body Sensor (RTCGQ11LM/AS007CNW01)
SKU (Артикул): RTCGQ11LM/AS007CNW01
Aqara Human Body Sensor - один із елементів розумного будинку, датчик, який відповідає за безпеку та комфорт мешканців оселі. Може працювати за заданими сценаріями, за допомогою централі Mijia Multifunctional Gateway та протоколу ZigBee.Його робота полягає у розпізнаванні рухів людини та тварин, так..
473 грн
На основі 0 відгуків.
SmartHome TRUST ABST-604 радіообладнання модель 71034 (вмикач бездротовий)
SKU (Артикул): 71034
Беспроводной датчик наступления сумерек или рассвета предназначен для автоматического переключения осветительных приборов и устройств при заходе или восходе солнца http://www.trust.com/ru/product/71034-dusk-dawn-sensor-abst-604-for-indoor-and-outdoor-useОсобенности: Может быть установлен в л..
502 грн
На основі 0 відгуків.
SmartHome TRUST AWST-6000 бездротовий датчик руху модель 71013
SKU (Артикул): 71013
Беспроводной датчик движения внутри помещения предназначен для автоматического включения осветительных приборов и устройств при обнаружении движения Может быть легко установлен в любом месте внутри помещения с помощью входящих в комплект двухстороннего скотча и (или) винтов Большой срок службы бат..
502 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик відкриття дверей Perenio PECWS01 White
SKU (Артикул): PECWS01
Perenio PECWS01 - датчик відкриття дверей і вікон, який є елементом системи розумного будинку. Може встановлюватися на двері, вікна, ящики для контролю за несанкціонованим доступом до свого майна та цінних речей. Підключається до центру управління, встановлюється на двері/вікна та сповіщає власника ..
515 грн
На основі 0 відгуків.
Контролер Xiaomi Aqara Cube Smart Home Controller White (MFKZQ01LM)
SKU (Артикул): MFKZQ01LM
Xiaomi Aqara Cube Smart Home Controller - бездротовий багатофункціональний пристрій, який дозволяє керувати пристроями еко-системи розумного будинку за допомогою простих рухів.Створений у формі куба, розуміє декілька типів жестів: 1. струснути;2. перевернути на 90 градусів;3. перевернути на 180 град..
520 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик NETZHOME WT04 Vibration Sensor
SKU (Артикул): WT04
NETZHOME WT04 Vibration Sensor - смарт-датчик, який є складовою системи розумного будинку. Дозволить контролювати будь-які вібрації (розбиття вікон, їх відкриття чи доступ до сейфів). Встановлюється на відповідні місця. При детекції вібрації пристрій надсилає сповіщення на смартфон, за допомогою спе..
524 грн
На основі 0 відгуків.
Тривожна кнопка NETZHOME WT05 Wi-Fi Panic Button
SKU (Артикул): WT05
NETZHOME WT05 Wi-Fi Panic Button - тривожна кнопка, яка дозволить швидко повідомити про небезпеку чи сповістити про необхідність надання допомоги. За допомогою додатку можна буде налаштувати роботу пристрою. Додаток можна скачати за допомогою QR-кодів, які вказані в інструкції з використання датчика..
524 грн
На основі 0 відгуків.
Тривожна кнопка NETZHOME WT07 Panic Knob
SKU (Артикул): WT07
NETZHOME WT07 Panic Knob - тривожна кнопка, яка дозволить швидко повідомити про необхідність надання допомоги. Виглядає як пристрій із компактним важелем, при відриванні якого буде спрацьовувати тривога. За допомогою додатку можна буде налаштувати роботу пристрою. Додаток можна скачати за допомогою ..
524 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик NETZHOME WT13 Wi-Fi Water Level Sensor
SKU (Артикул): WT13
NETZHOME WT13 Wi-Fi Water Level Sensor - датчик рівня води, який є складовою системи розумного будинку.Виготовлений у спеціальному кейсі, який захищає пристрій від води та дозволяє постійно контролювати показник рівня води у ванні, акваріумі, ємності, куди набирається вода, тощо.Оснащений вбудованим..
524 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик залиття NETZHOME WT12 Wi-Fi Leak Sensor
SKU (Артикул): WT12
NETZHOME WT12 Wi-Fi Leak Sensor - смарт-датчик, який є складовою системи розумного будинку. Дозволить контролювати можливе залиття водою приміщень - ванних кімнат, кухонь, душових. Виготовлений у спеціальному кейсі, який захищає пристрій від води, датчики розміщені таким чином, щоб максимально швидк..
524 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик руху та вібрації Aqara Vibration Detector
SKU (Артикул): DJT11LM
Aqara Vibration Detector - спеціальний датчик руху та вібрації. Представляє собою один із елементів розумного будинку. Підтримує три рівня чутливості, які необхідні для різного типу предметів (для вікон підходить низький рівень, для цінних речей високий). Датчик буде працювати у парі із іншими прист..
564 грн
На основі 0 відгуків.
Вимикач Xiaomi Aqara Wireless Switch (Wall-Attached Double-Button) WXKG02LM White
SKU (Артикул): WXKG02LM
Xiaomi Aqara Wireless Switch - бездротовий вимикач, який може стати частиною еко-системи розумного будинку. Бездротовий вимикач Aqara поєднує класику управління світлом і смарт технології. Вимикач не потрібно підключати до еклектропроводки, він стабільно працює, навіть при відсутності сигналу Wi-Fi...
578 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик NETZHOME WT10 Security Stud
SKU (Артикул): WT10
NETZHOME WT10 Security Stud - смарт-датчик, який є складовою системи розумного будинку. Здійснює детекцію вібрації в зоні дії мережі Wi-Fi. Встановлюється на відповідні місця у приміщенні - столи, тумбчоки, тощо. При визначенні вібрації пристрій надсилає сповіщення на смартфон, за допомогою спеціаль..
578 грн
На основі 0 відгуків.
Сирена кімнатна Ajax HomeSiren Black
SKU (Артикул): 1141
Ajax HomeSiren - кімнатна сирена, яка є частиною розумного будинку. Здатна працювати на відстані 2000 метрів відкритого простору чи декількох поверхів будинку від центрального хаба Ajax Hub, а значить користувач зможе встановити сирену у найбільш оптимальному місці. Оснащена роз'ємом для підключення..
578 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик руху Perenio PECMS01 White
SKU (Артикул): PECMS01
Perenio PECMS01 - один із елементів розумного будинку, датчик, який відповідає за безпеку та комфорт мешканців оселі. Його робота полягає у відстеженні руху сторонніх осіб в області моніторингу. При детекції руху датчик одразу надсилає сповіщення на смартфон.Підключається до центру управління за доп..
633 грн
На основі 0 відгуків.
SmartHome TRUST ALMST-2000
SKU (Артикул): 71113
Беспроводной магнитный датчик устанавливается на дверь или окно и оповещает вас или ваших соседей о попытках проникновения в помещение (необходима сирена). Магнитный контактный датчик устанавливается на любое окно или дверь. Высокая емкость аккумулятора и индикатор низкого заряда обеспечивают непр..
634 грн
На основі 0 відгуків.
SmartHome TRUST APIR-2150 радіообладнання модель 71091 (вмикач бездротовий)
SKU (Артикул): 71091
Беспроводной датчик движения снаружи помещения предназначен для автоматического включения осветительных приборов и устройств при обнаружении движения http://www.trust.com/ru/product/71091-wireless-motion-sensor-apir-2150-for-outdoor-useОсобенности: Может быть легко установлен в любом месте с..
661 грн
На основі 0 відгуків.
SmartHome TRUST AWST-6000 & ACM-1000
SKU (Артикул): 71123
Набор из беспроводного датчика движения внутри помещения и встроенного выключателя предназначен для беспроводного переключения осветительных приборов (макс. 1000 Вт) Датчик движения может быть легко установлен в любом месте внутри помещения с помощью входящих в комплект двухстороннего скотча и (или..
661 грн
На основі 0 відгуків.
Вимикач Aqara Light Switch (Line-Neutral Single-Button) (QBKG11LM)
SKU (Артикул): QBKG11LM
Aqara Light Switch - смарт-вимикач, який може стати частиною еко-системи розумного будинку. Вимикач Aqara поєднує класику управління світлом і смарт технології. Вимикач потрібно підключати до еклектропроводки та керувати освітленням без необхідності використання смарт-ламп чи світильників. Складаєть..
676 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик відкриття дверей Ajax DoorProtect strong білий
SKU (Артикул): DoorProtect strong White
Бездротовий датчик відкриття дверей / вікна Ajax DoorProtect strong призначений для детектування відкриття дверей, вікон і т.д. Датчик обладнаний клемною колодкою для підключення додаткових датчиків, в тому числі провідних датчиків відкриття призначених для установки на металеві ворота і люки. Конст..
681 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик відкриття дверей Ajax DoorProtect strong чорний
SKU (Артикул): DoorProtect strong Black
Бездротовий датчик відкриття дверей / вікна Ajax DoorProtect strong призначений для детектування відкриття дверей, вікон і т.д. Датчик обладнаний клемною колодкою для підключення додаткових датчиків, в тому числі провідних датчиків відкриття призначених для установки на металеві ворота і люки. Конст..
681 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик відкриття дверей/вікна Orvibo SM10ZW ZigBee White
SKU (Артикул): SM10ZW
Orvibo SM10ZW ZigBee - датчик відкриття вікон і дверей, який є елементом системи розумного будинку. Складаєтсья із двох функціональних елементів - магніта та блоку з герконом. Перший елемент встановлюється на рухому частину, інший - навпроти нього на раму. При відкритті дверей чи вікон, сенсор спрац..
692 грн
На основі 0 відгуків.
Модуль інтеграції датчиків Ajax uartBridge
SKU (Артикул): uartBridge
Ajax uartBridge - модуль інтеграції датчиків, який призначений для підключення датчиків Ajax до охоронних централей і смарт-систем сторонніх виробників. Працює за допомогою бездротової технології Jeweller, яка поєднує датчики на відстані до 2000 м на відкритому просторі або на декількох поверхах біз..
693 грн
На основі 0 відгуків.
Вимикач Aqara Light Switch (Single-Button) (QBKG04LM)
SKU (Артикул): QBKG04LM
Aqara Light Switch - смарт-вимикач, який може стати частиною еко-системи розумного будинку. Вимикач Aqara поєднує класику управління світлом і смарт технології. Вимикач потрібно підключати до еклектропроводки та керувати освітленням без необхідності використання смарт-ламп чи світильників. Складаєть..
773 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик руху Orvibo SN10ZW ZigBee White
SKU (Артикул): SN10ZW
Orvibo SN10ZW ZigBee - датчик руху, який є одним із елементів системи розумного будинку. Визначає рух за допомогою відстежування інфрачервоного спектра людського тіла. Здатен слідкувати у межах семи метрів, коли визначає рух, то відправляє інформацію на хаб Orvibo. Частіше за все, такі датчики працю..
784 грн
На основі 0 відгуків.
Вимикач Xiaomi Aqara Smart Light Switch (Line-Neutral Double-Button) QBKG12LM White
SKU (Артикул): QBKG12LM
Xiaomi Aqara Smart Light Switch - бездротовий вимикач, який може стати частиною еко-системи розумного будинку. Бездротовий вимикач Aqara поєднує класику управління світлом і смарт технології. Вимикач не потрібно підключати до еклектропроводки, тому він буде розміщуватися там, де потрібно користувачу..
795 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик температури та вологості Orvibo ST20-O ZigBee White
SKU (Артикул): ST20-O
Orvibo ST20-O - датчик температури та рівня вологості. Працює у режимі реального часу. При зміні нормальних показників користувач буде отримувати сповіщення на смартфон, що дозволяє не тільки відстежувати, а й контролювати оптимальні умови роботи чи відпочинку.Працює у парі із централлю, іншими датч..
803 грн
На основі 0 відгуків.
Бездротовий модуль для інтеграції сторонніх датчиків Ajax Transmitter
SKU (Артикул): 7487
Ajax Transmitter - модуль інтеграції датчиків, який дозволяє підключити датчики з дротовим виходом до системи безпеки. З його допомогою можна організувати захист в приміщенні і на вулиці. Працює на відстані до 1600 м на відкритому просторі або на декількох поверхах бізнес-центру.Працює при температу..
817 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик визначення затоплення Ajax LeaksProtect Black
SKU (Артикул): Leaksprotect
Бездротовий датчик виявлення затоплення Ajax LeaksProtect призначений для виявлення затоплення в приміщенні, що охороняється і передачі сигналу тривоги на розумну централь Ajax Hub. Датчик за секунди фіксує надходження води, але скасовує тривогу в разі її висихання...
817 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик протікання води Orvibo SW20-O Zigbee White
SKU (Артикул): SW20-O
Orvibo SW20-O Zigbee - датчик протікання води, який є однією із складових системи безпеки розумного будинку. Основною функцією датчика є попереджання небезпек внаслідок затоплення водою. Одна із його частин опускається на підлогу, де контролює рівень вологи - при попаданні рідини на датчик він перед..
838 грн
На основі 0 відгуків.
SmartHome TRUST ALMDT-2000 радіообладнання модель 71114
SKU (Артикул): 71114
Camelion CR2032 - доступна за ціною батарейка типорозміру CR2032. Виготовлена на основі літієвої формули та забезпечує тривалу та безперервну роботу пристрою у якому використовується. Батарейка призначена для встановлення у стаціонарний ПК на пам'ять BIOS'а, у ваги, іграшки, годинники та інші пристр..
856 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик визначення затоплення Ajax LeaksProtect White
SKU (Артикул): Leaksprotect white
Бездротовий датчик виявлення затоплення Ajax LeaksProtect призначений для виявлення затоплення в приміщенні, що охороняється і передачі сигналу тривоги на розумну централь Ajax Hub. Датчик за секунди фіксує надходження води, але скасовує тривогу в разі її висихання...
912 грн
На основі 0 відгуків.
Вимикач Aqara Light Switch (Double-Button) (QBKG03LM)
SKU (Артикул): QBKG03LM/AK014CNW01
Aqara Smart Light Switch - бездротовий вимикач, який може стати частиною еко-системи розумного будинку. Бездротовий вимикач Aqara поєднує класику управління світлом і смарт технології. Складається з двох клавіш з нульовою лінією посередині. Дизайн лаконічний, тому він легко буде вписуватися у приміщ..
925 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик руху Ajax MotionProtect білий
SKU (Артикул): MotionProtect White
Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect призначений для виявлення руху людини в приміщенні, що охороняється. Датчик має регульовану чутливість і здатний ігнорувати домашніх тварин вагою до 20 кг і зростом до 50 см. Принцип дії датчика заснований на визначенні інфрачервоного (ІЧ) випромінювання ві..
927 грн
На основі 0 відгуків.
Вимикач Orvibo ZigBee T16W1ZW T16W1ZW White
SKU (Артикул): T16W1ZW
Orvibo ZigBee T16W1ZW - смарт-вимикач для управління освітленням у власному будинку, квартирі, офісі. Може інтегруватися у систему розумного будинку, працюючи у поєднанні із контролером Orvibo і мобільним додатком HomeMate, що підтримується на смартфонах і з iOS, і з Android. Може працювати у ручном..
935 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик движения Ajax MotionProtect /black
SKU (Артикул): MotionProtect /black
Датчик движения Ajax MotionProtect black (5314) можно использовать для охраны любых объектов: квартир, частных домов, дач, офисов, магазинов, складов, производственных помещений и др. Он предназначен для выявления движения человека в охраняемом помещении. Датчик имеет регулируемую чувствительность и..
973 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик руху Ajax MotionProtect white (5328/1149)
SKU (Артикул): 5328/1149
бездротовий, дальність детекції 14 м, 2000 м, 868 МГцДатчик руху Ajax MotionProtect white (5328) можна використовувати для охорони будь-яких об'єктів: квартир, приватних будинків, дач, офісів, магазинів, складів, виробничих приміщень та ін. Він призначений для виявлення руху людини в приміщенні. Дат..
973 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик відкриття дверей/вікна Ajax DoorProtect Plus Black
SKU (Артикул): DoorProtect Plus Black
Ajax DoorProtect Plus - складова частина розумного будинку, яка відповідає за безпеку від вторгнення. Кожні незачинені двері чи вікна будуть надійно контролюватися Ajax DoorProtect Plus, який моментально відстежить відкриття дверей чи вікон, зміну кута нахилу і удари. Здатен працювати на відстані 10..
1 006 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик розбиття скла Ajax GlassProtect білий
SKU (Артикул): GlassProtect White
Бездротовий датчик розбиття скла Ajax GlassProtect призначений для виявлення розбиття скла в приміщенні, що охороняється. Завдяки спеціальному мікрофону датчик виявляє і реєструє специфічні низькочастотні і високочастотні звуки, що виникають при розбитті скла. У разі, якщо в приміщенні, що охороняєт..
1 021 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик розбиття скла Ajax GlassProtect чорний
SKU (Артикул): GlassProtect Black
Бездротовий датчик розбиття скла Ajax GlassProtect призначений для виявлення розбиття скла в приміщенні, що охороняється. Завдяки спеціальному мікрофону датчик виявляє і реєструє специфічні низькочастотні і високочастотні звуки, що виникають при розбитті скла. У разі, якщо в приміщенні, що охороняєт..
1 021 грн
На основі 0 відгуків.

b.if.ua інтернет-магазин bios © 2020