0
У кошику порожньо!

Закрити
Параметри
Виробник i
Виберіть виробника товарів
Датчики руху

Датчики руху

На сторінці:
Сортування:
Датчик руху Tecsar Alert SENS-M (10114)
SKU (Артикул): 10114
бездротовий, дальність детекції 8 м, 100 м, 433 МГцБездротовий датчик руху Tecsar Alert SENS-M призначений для детекції сторонніх у приміщенні. Працює у зв'язці з охоронною сигналізацією Tecsar Alert WARD.Функціонал датчика ділить охоронювану область на сектори і спрацьовує при зміні інфрачервоного ..
195 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик Xiaomi MiJia Wireless Switch White
SKU (Артикул): YTC4017CN
Xiaomi MiJia Wireless Switch - бездротова кнопка, яка є частиною розумного будинку Xiaomi. Працює за допомогою контролера Mi Smart Home Multifunction Gateway та фірмового додатку Smart Home. Кнопка допоможе задавати сценарії роботи елементів розумного будинку, може брати участь у керванні смарт-світ..
326 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик температури та рівня вологості Xiaomi Temperature and Humidity Sensor YTC4007CN
SKU (Артикул): YTC4018CN
Xiaomi Temperature and Humidity Sensor - датчик температури та рівня вологості. Працює у режимі реального часу. При зміні нормальних показників користувач буде отримувати сповіщення на смартфон, що дозволяє не тільки відстежувати, а й контролювати оптимальні умови роботи чи відпочинку. Підтримує про..
337 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик руху Xiaomi Mi Smart Human Body Motion Sensor White (YTC4004CN/YTC4016CN)
SKU (Артикул): YTC4004CN/YTC4016CN
Xiaomi Mi Smart Human Body Motion Sensor - один із елементів розумного будинку, датчик, який відповідає за безпеку та комфорт мешканців оселі. Може працювати за заданими сценаріями, за допомогою централі Mijia Multifunctional Gateway.Його робота полягає у розпізнаванні рухів людини та тварин, також ..
362 грн
На основі 0 відгуків.
Розумна клавіша і пульт управління Orvibo ZigBee Smart Sticker CR11S8UZ
SKU (Артикул): CR11S8UZ
Orvibo ZigBee Smart Sticker - розумна клавіша і пульт управління, які є складовими частинами систмеи розумного будинку. Вони являють собою по суті бездротовий інтелектуальний пульт управління на базі ZigBee. Сумісні із іншими розумними пристроями ORVIBO, співпрацюють з ними за допомогою додатку Home..
409 грн
На основі 0 відгуків.
Кнопка Xiaomi Aqara Wireless Switch Mini White
SKU (Артикул): WXKG11LM
Xiaomi Aqara Wireless Switch Mini - бездротова кнопка, яка є частиною еко-системи розумного будинку. Складається з однієї клавіші, розуміє одне чи подвійне натискання. Дизайн лаконічний, тому вона легко буде вписуватися у приміщення із різним інтер'єром. Задня панель кнопки пласка - для стикування з..
414 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик руху Xiaomi Aqara Human Body Sensor (RTCGQ11LM/AS007CNW01)
SKU (Артикул): RTCGQ11LM/AS007CNW01
Aqara Human Body Sensor - один із елементів розумного будинку, датчик, який відповідає за безпеку та комфорт мешканців оселі. Може працювати за заданими сценаріями, за допомогою централі Mijia Multifunctional Gateway та протоколу ZigBee.Його робота полягає у розпізнаванні рухів людини та тварин, так..
495 грн
На основі 0 відгуків.
Контролер Xiaomi Aqara Cube Smart Home Controller White (MFKZQ01LM)
SKU (Артикул): MFKZQ01LM
Xiaomi Aqara Cube Smart Home Controller - бездротовий багатофункціональний пристрій, який дозволяє керувати пристроями еко-системи розумного будинку за допомогою простих рухів.Створений у формі куба, розуміє декілька типів жестів: 1. струснути;2. перевернути на 90 градусів;3. перевернути на 180 град..
513 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик NETZHOME WT04 Vibration Sensor
SKU (Артикул): WT04
NETZHOME WT04 Vibration Sensor - смарт-датчик, який є складовою системи розумного будинку. Дозволить контролювати будь-які вібрації (розбиття вікон, їх відкриття чи доступ до сейфів). Встановлюється на відповідні місця. При детекції вібрації пристрій надсилає сповіщення на смартфон, за допомогою спе..
549 грн
На основі 0 відгуків.
Тривожна кнопка NETZHOME WT05 Wi-Fi Panic Button
SKU (Артикул): WT05
NETZHOME WT05 Wi-Fi Panic Button - тривожна кнопка, яка дозволить швидко повідомити про небезпеку чи сповістити про необхідність надання допомоги. За допомогою додатку можна буде налаштувати роботу пристрою. Додаток можна скачати за допомогою QR-кодів, які вказані в інструкції з використання датчика..
549 грн
На основі 0 відгуків.
Тривожна кнопка NETZHOME WT07 Panic Knob
SKU (Артикул): WT07
NETZHOME WT07 Panic Knob - тривожна кнопка, яка дозволить швидко повідомити про необхідність надання допомоги. Виглядає як пристрій із компактним важелем, при відриванні якого буде спрацьовувати тривога. За допомогою додатку можна буде налаштувати роботу пристрою. Додаток можна скачати за допомогою ..
549 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик NETZHOME WT13 Wi-Fi Water Level Sensor
SKU (Артикул): WT13
NETZHOME WT13 Wi-Fi Water Level Sensor - датчик рівня води, який є складовою системи розумного будинку.Виготовлений у спеціальному кейсі, який захищає пристрій від води та дозволяє постійно контролювати показник рівня води у ванні, акваріумі, ємності, куди набирається вода, тощо.Оснащений вбудованим..
550 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик залиття NETZHOME WT12 Wi-Fi Leak Sensor
SKU (Артикул): WT12
NETZHOME WT12 Wi-Fi Leak Sensor - смарт-датчик, який є складовою системи розумного будинку. Дозволить контролювати можливе залиття водою приміщень - ванних кімнат, кухонь, душових. Виготовлений у спеціальному кейсі, який захищає пристрій від води, датчики розміщені таким чином, щоб максимально швидк..
550 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик руху та вібрації Aqara Vibration Detector
SKU (Артикул): DJT11LM
Aqara Vibration Detector - спеціальний датчик руху та вібрації. Представляє собою один із елементів розумного будинку. Підтримує три рівня чутливості, які необхідні для різного типу предметів (для вікон підходить низький рівень, для цінних речей високий). Датчик буде працювати у парі із іншими прист..
562 грн
На основі 0 відгуків.
Вимикач Xiaomi Aqara Wireless Switch (Wall-Attached Double-Button) WXKG02LM White
SKU (Артикул): WXKG02LM
Xiaomi Aqara Wireless Switch - бездротовий вимикач, який може стати частиною еко-системи розумного будинку. Бездротовий вимикач Aqara поєднує класику управління світлом і смарт технології. Вимикач не потрібно підключати до еклектропроводки, він стабільно працює, навіть при відсутності сигналу Wi-Fi...
569 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик NETZHOME WT10 Security Stud
SKU (Артикул): WT10
NETZHOME WT10 Security Stud - смарт-датчик, який є складовою системи розумного будинку. Здійснює детекцію вібрації в зоні дії мережі Wi-Fi. Встановлюється на відповідні місця у приміщенні - столи, тумбчоки, тощо. При визначенні вібрації пристрій надсилає сповіщення на смартфон, за допомогою спеціаль..
606 грн
На основі 0 відгуків.
Сирена кімнатна Ajax HomeSiren Black
SKU (Артикул): 1141
Ajax HomeSiren - кімнатна сирена, яка є частиною розумного будинку. Здатна працювати на відстані 2000 метрів відкритого простору чи декількох поверхів будинку від центрального хаба Ajax Hub, а значить користувач зможе встановити сирену у найбільш оптимальному місці. Оснащена роз'ємом для підключення..
606 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик відкриття дверей/вікна Orvibo SM10ZW ZigBee White
SKU (Артикул): SM10ZW
Orvibo SM10ZW ZigBee - датчик відкриття вікон і дверей, який є елементом системи розумного будинку. Складаєтсья із двох функціональних елементів - магніта та блоку з герконом. Перший елемент встановлюється на рухому частину, інший - навпроти нього на раму. При відкритті дверей чи вікон, сенсор спрац..
650 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик руху Orvibo SN10ZW ZigBee White
SKU (Артикул): SN10ZW
Orvibo SN10ZW ZigBee - датчик руху, який є одним із елементів системи розумного будинку. Визначає рух за допомогою відстежування інфрачервоного спектра людського тіла. Здатен слідкувати у межах семи метрів, коли визначає рух, то відправляє інформацію на хаб Orvibo. Частіше за все, такі датчики працю..
737 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик температури та вологості Orvibo ST20-O ZigBee White
SKU (Артикул): ST20-O
Orvibo ST20-O - датчик температури та рівня вологості. Працює у режимі реального часу. При зміні нормальних показників користувач буде отримувати сповіщення на смартфон, що дозволяє не тільки відстежувати, а й контролювати оптимальні умови роботи чи відпочинку.Працює у парі із централлю, іншими датч..
773 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик протікання води Orvibo SW20-O Zigbee White
SKU (Артикул): SW20-O
Orvibo SW20-O Zigbee - датчик протікання води, який є однією із складових системи безпеки розумного будинку. Основною функцією датчика є попереджання небезпек внаслідок затоплення водою. Одна із його частин опускається на підлогу, де контролює рівень вологи - при попаданні рідини на датчик він перед..
816 грн
На основі 0 відгуків.
Вимикач Orvibo ZigBee T16W1ZW T16W1ZW White
SKU (Артикул): T16W1ZW
Orvibo ZigBee T16W1ZW - смарт-вимикач для управління освітленням у власному будинку, квартирі, офісі. Може інтегруватися у систему розумного будинку, працюючи у поєднанні із контролером Orvibo і мобільним додатком HomeMate, що підтримується на смартфонах і з iOS, і з Android. Може працювати у ручном..
866 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик визначення затоплення Ajax LeaksProtect White
SKU (Артикул): Leaksprotect white
Бездротовий датчик виявлення затоплення Ajax LeaksProtect призначений для виявлення затоплення в приміщенні, що охороняється і передачі сигналу тривоги на розумну централь Ajax Hub. Датчик за секунди фіксує надходження води, але скасовує тривогу в разі її висихання...
956 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик движения Ajax MotionProtect /black
SKU (Артикул): MotionProtect /black
Датчик движения Ajax MotionProtect black (5314) можно использовать для охраны любых объектов: квартир, частных домов, дач, офисов, магазинов, складов, производственных помещений и др. Он предназначен для выявления движения человека в охраняемом помещении. Датчик имеет регулируемую чувствительность и..
991 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик движения Ajax MotionProtect /white
SKU (Артикул): MotionProtect /white
Датчик движения Ajax MotionProtect white (5328) можно использовать для охраны любых объектов: квартир, частных домов, дач, офисов, магазинов, складов, производственных помещений и др. Он предназначен для выявления движения человека в охраняемом помещении. Датчик имеет регулируемую чувствительность и..
991 грн
На основі 0 відгуків.
Сирена кімнатна Ajax HomeSiren White
SKU (Артикул): 1142
Ajax HomeSiren - кімнатна сирена, яка є частиною розумного будинку. Здатна працювати на відстані 2000 метрів відкритого простору чи декількох поверхів будинку від центрального хаба Ajax Hub, а значить користувач зможе встановити сирену у найбільш оптимальному місці. Оснащена роз'ємом для підключення..
1 185 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик движения Ajax Combi Protect /white (CombiProtect /white)
SKU (Артикул): CombiProtect /white
Комбинированный датчик движения Ajax Combi Protect white (7185)способен реагировать на 2 вида событий: разбитие стекла и движение. Кроме того в нем имеется измеритель температуры. Датчик движения работает по специальному алгоритму, в соответствии с которым реагирует только на живые объекты весом бол..
1 517 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик движения Ajax MotionProtect Plus /black
SKU (Артикул): MotionProtect Plus /black
Беспроводной датчик движения Ajax MotionProtect Plus предназначен для выявления движения человека в охраняемом помещении. Датчик имеет регулируемую чувствительность и способен игнорировать домашних животных весом до 20 кг и ростом до 50 см.Монтаж датчика с помощью смарт-креплений удобен и не повреди..
1 546 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик движения Ajax MotionProtect Plus /white
SKU (Артикул): MotionProtect Plus /white
Беспроводной датчик движения Ajax MotionProtect Plus предназначен для выявления движения человека в охраняемом помещении. Датчик имеет регулируемую чувствительность и способен игнорировать домашних животных весом до 20 кг и ростом до 50 см.Монтаж датчика с помощью смарт-креплений удобен и не повреди..
1 546 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик движения Ajax CombiProtect /black
SKU (Артикул): CombiProtect /black
Комбинированный датчик движения Ajax Combi Protect black (7367) способен реагировать на 2 вида событий: разбитие стекла и движение. Кроме того в нем имеется измеритель температуры. Датчик движения работает по специальному алгоритму, в соответствии с которым реагирует только на живые объекты весом бо..
1 575 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик чадного газу Orvibo SP20-O Zigbee White
SKU (Артикул): SP20-O
Orvibo SP20-O Zigbee - датчик чадного газу, який є однією із частин системи безпеки розумного будинку. Він призначений для контролю за рівнем чадного газу у приміщенні і при перевищенні цього показник вмикає світлову та звукову сирену, а також повідомляє про небезпеку хаб Orvibo через додаток HomeMa..
1 663 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик движения Ajax MotionCam /чорна
SKU (Артикул): MotionCam /чорна
MotionCam — датчик движения с фотокамерой для верификации тревог.Больше чем фото. Быстрее, чем видео.Благодаря MotionCam вы будете знать о реальной ситуации дома ещё до того, как грабители поймут, что попались. Вслед за моментальной тревогой датчик пришлёт анимированную серию фотографий для оценки с..
2 510 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик движения Ajax MotionCam white (MotionCam /white)
SKU (Артикул): MotionCam /white
..
2 510 грн
На основі 0 відгуків.
Датчик движения Ajax MotionProtect Outdoor white (MotionProtect Outdoor)
SKU (Артикул): MotionProtect Outdoor
Датчик движения Ajax MotionProtect Outdoor white (MotionProtect Outdoor)Ajax MotionProtect Outdoor направляет тревогу хабу только при детекции двумя PIR-сенсорами идентичных сигналов о движении. При этом разница во времени фиксации движения сенсорами не должна превышать 1.5 секунды. Функция антимаск..
3 023 грн
На основі 0 відгуків.
Комплект сигналізації Orvibo Security Kit HSKP-1TO
SKU (Артикул): HSKP-1TO
Orvibo Security Kit HSKP-1TO - комплет сигналізації, який є складовою частиною системи безпеки розумного будинку. Складається із центрального хаба, камери відеоспостереження, датчиків руху та відкриття дверей/вікна.Хаб Orvibo виступає головною частиною системи, адже контролює усі пристрої та з'єднує..
3 814 грн
На основі 0 відгуків.
SmartHome TRUST ABST-604 радіообладнання модель 71034 (вмикач бездротовий)
SKU (Артикул): 71034
Беспроводной датчик наступления сумерек или рассвета предназначен для автоматического переключения осветительных приборов и устройств при заходе или восходе солнца http://www.trust.com/ru/product/71034-dusk-dawn-sensor-abst-604-for-indoor-and-outdoor-useОсобенности: Может быть установлен в л..
5 573 грн
На основі 0 відгуків.
Конструктор LEGO Minifigures Минифигурки Бэтмен (71018)
SKU (Артикул): 71018
Беспроводной контактный датчик предназначен для автоматического включения или выключения осветительных приборов и устройств при открытии или закрытии двери или окна Может быть легко установлен в любом месте внутри помещения с помощью входящих в комплект двухстороннего скотча и (или) винтов Большой..
37 871 грн
На основі 0 відгуків.

b.if.ua інтернет-магазин bios © 2020